akumulatorki AA

Loading thread data ...

a&B napisał(a):

Takie, na których będzie napisana jak największa pojemność :-P Jeśli wierzysz, że akumulatorki 2800mAh za 5 czy 7 PLN za sztukę mają taką pojemność, jak podaje producent to czemu np. Sanyo(firma od lat ciesząca się uznaniem w kwestii akumulatorków) dale ma 2500mAh w ofercie? Wolałem wyłożyć te 35PLN za 4 sztuki Sanyo i mieć pewność, że akumulatorki mnie nie zawiodą i nie zdechną za pół roku.

Reply to
badworm

Jezeli to sa TE Europower, to aku moga byc bardzo dobrej jakosci. Europower jest liderem w produkcji akumulatorow do systemow zasilania awaryjnego /UPS, silownie/. Nie wiedzialem, ze robia rowniez kurduple AA :)

Reply to
AdamG

Wiesz... Ja jakoś podszedłem oszczędniej, kupiłem za grosze byle Forever i działam na nich już prawie 2 lata...

Reply to
RoMan Mandziejewicz

Nie odpowiadałbym, gdyby nie to, że autorem jest badworm :

Warto się też wczytać w to co pisze na samych akumulatorach... Na moich camelionach jest dużą czcionką napis 2500, i malutkimi literkami że pojemność mieści się w zakresie 2300-2500 :))

Sławek

Reply to
Sławomir Szczyrba

RoMan Mandziejewicz napisał(a):

Widać z tanimi akumulatorami jest jak z tanimi plytami CD-R - są straszne rozrzuty jakości pomiędzy poszczególnymi partiami. Znajomy modelarz używał(nie w modelach rzecz jasna) akumulatorów różnych tanich firm i żadne nie wytrzymały dłużej niż pół roku.

Reply to
badworm

Liczą się tylko 3 firmy: Sanyo, Energizer i GP. Ale to już nie w tej cenie.

Reply to
Adam Dybkowski

Przenoszenie jakosci sprzed kilku lat na dzisiejsza jest bardzo niebezpieczne. W miedzyczasie fabryka sie przeniosla do Chin :-)

7-8 lat to faktycznie niezle ... ale kto wie czy inne marki nie wyjda podobnie. Albo czy nie sa 2x tansze :-)

J.

Reply to
J.F.

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.