Philips FL1.0 AA - gerepareerd, maar LED knippert?

Jun 14, 2005 3 Replies

Hallo,



Enige tijd geleden had ik een probleem om de juiste lijntrafo voor een FL1.0 AA-chassis (Aristona 63RK5617 - overigens meen ik dat de sticker achterop juist FL1.1 aangaf ...) te vinden, en dankzij de goede raad hier is er uiteindelijk de goede - HR6581 - ingekomen.



Het rare is nu dat de TV het helemaal lijkt te doen, alleen knippert de groene LED aan de voorkant continu, zo te zien (het gaat erg snel) telkens



8 keer achter elkaar. Weet iemand zo wat dit wil zeggen?

Alvast weer mijn dank :)



Richard Rasker


Linetec Translation and Technology Services http://www.linetec.nl/

"Richard Rasker" schreef in bericht news: snipped-for-privacy@linetec.nl...

Staat dat dan niet in de doc?

"J.v.Gelderen" schreef in bericht news:42af3ee4$0$1525$ snipped-for-privacy@news.kabelfoon.nl...

Op Wed, 15 Jun 2005 17:09:54 +0200, schreef Henk van den Hof:

Ik heb al redelijk uitgebreid gezocht, maar nog niets kunnen vinden over een knipperende groene LED.

?? Ik zou het niet weten ... Het toestel ging stuk, wilde niet meer aan. Na vervanging van de lijntrafo lijkt 'ie het weer helemaal te doen. De hoofdvoeding is perfect 141 volt, vermogensopname is prima met 80-90 watt, en aan het beeld en het geluid valt ook verder niets op te merken. Alleen is er dus dat geknipper, wat ik nog nooit eerder heb meegemaakt.

Maar misschien dat ik het ding eens in service default mode moet zetten, en kijken of 'ie een specifieke foutcode geeft.

Richard Rasker

Linetec Translation and Technology Services http://www.linetec.nl/

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required