"Gerrit Klaver" schreef in bericht news:3fa528ea$0$23700$ snipped-for-privacy@news.cambrium.nl...
zelf doormeten kan, maar dat betekent niet dat ze gekeurd zijn. Dat moet door de keurmeester worden gedaan.
Veel elektro bedrijven voeren zulke tests/keuringen uit. Je krijg dan een certificaat bij en een keur sticker.
Didn't find your answer? Ask the community — no account required.
M
Maurits
"Gerrit Klaver" schreef in bericht news:3fa528ea$0$23700$ snipped-for-privacy@news.cambrium.nl...
Open doel:
formatting link
Maurits
M
Maurits
"Gerrit Klaver" schreef in bericht news:3fa528ea$0$23700$ snipped-for-privacy@news.cambrium.nl...
En je tijd staat op Date: Sun, 2 Nov 2003 17:04:08 -0800
8 uur te vroeg, dat vinden lezers niet leuk, omdat jouw ouwe bericht dan boven of onderaan blijft staan. rechtsklik op de klok, datum/tijd aanpassen > tijdzone
Maurits
J
jantje
"Gerrit Klaver" schreef in bericht news:3fa528ea$0$23700$ snipped-for-privacy@news.cambrium.nl...
Megger is een merknaam. Je zoekt waarschijnlijk een isolatieweerstandsmeter. Wil je de apparatuur doormeten volgens de NEN3140, dan heb je wel meerdere meters nodig. Je zult in elk geval ook een meter moeten hebben die een zeer lage weerstand kan meten, om zo te konstateren of de aarde draad nog goed is.
Er zijn meters in de handel welke speciaal hiervoor bedoeld zijn. Vooral apparaten met een gewone (230 Volt) steker zijn dan eenvoudig te testen. Je duwt de steker erin, en hola meten maar. Met een duidelijke handleiding wat je dient uit te voeren. Heel handig voor mensen die niet zo bekend zijn met de voorschriften, en toch apparatuur moeten testen/doormeten.
ABB, Niaf, Norma zijn een paar merken welke ze in de handel hebben.
Jantje
G
Gerrit Klaver
Hallo
Ik ben opzoek naar een megger om machines van de bouw door te kunnen meten zodat deze gekeurd zijn.
Wie kan mij adviseren waar te kopen of heeft mischien iets liggen?
Gr Gerrit K.
G
Gerrit Klaver
Sorry voor mijn tijd..
Kom net uit een format dus had nog niet alles goed gezet.
Bedankt voor de tips. Mijn broer heeft een cursus gedaan en mag zich dus keurmeester noemen. Was een cursus van een dag stelde niet veel voor maar toch.
Maar om machines echt te kunnen keuren moet je wel zo'n dingen hebben.
Gr GertjeK
meten
G
Gerrit Klaver
Sapper de flap gelukkig niet direct weer over mijn tijd begonnen met klagen.
Bedankt voor de hulp Jantje.
Gr GertjeK
meten
weerstand
Join the Discussion
Have something to add? Share your thoughts — no account required.
Didn't find your answer?
Ask the community — no account required
Report Content
You are reporting this content to the moderators. They will look at it
ASAP.