Een Tektronix (dacht type 545B, met losse modulen) buizenscoop af te halen na afspraak in Haarlem. Wordt niet verstuurd ivm gewicht. Is een 2 kanaals (gechopped) scoop in prima staat, buis niet ingebrand, zonder probes. Graag recaties per PM.
Martijn Haarlem
Didn't find your answer? Ask the community — no account required.
T
Tuan Besar aka Jan
Multipost waarschuwing : Deze poster heeft hetzelfde bericht apart in meerdere newsgroepen gepost. Onstane discussie draden zullen elkaars berichten niet zien. Antwoorden die gegeven worden in de afzonderlijke nieuwsgroepen zullen elkaar mogelijk overlappen of overbodig maken, een verspilling van tijd van degenen die de moeite nemen om een antwoord te geven.
Als iemand veel tijd wil gaan besteden aan aan antwoord is het beter om eerst in de andere nieuwsgroep te kijken of datgene wat hij wil gaan vertellen al gezegd is.
Als je dit wilt voorkomen maak dan een crosspost: selecteer beide nieuwsgroepen voor de bestemming van je bericht, in plaats van je bericht separaat in meerdere groepen te zetten. Er ontstaat dan 1 discussiedraad die in beide nieuwsgroepen te zien is.
M
Martijn
Grote Heer,
Selamat Makkan. De posts zijn niet gelinkt aan elkaar, teven verwijs ik naar mijn PM.
Verteer je petehbonen beter. (ze zijn erg lekker) No hard feelings I hope.
Terimakassi,
Martijn
halen
T
Telcofan
Ik heb wel een PM maar krijg de up-beam niet helemaal gestyled. Wat de focus betreft, bedoel ik, want de black hole localisatie gaat daarentegen weer prima.
Telcofan
Z
zarbat
1 april!!!!! "Martijn" schreef in bericht news:c4h8h5$mcq$ snipped-for-privacy@azure.qinip.net...
Graag
M
Martijn
Nee, ik moet van dat ding af, hij staat in de weg en in Haarlem. Verder niets! Martijn
halen
kanaals
M
Martijn
= weg
Join the Discussion
Have something to add? Share your thoughts — no account required.
Didn't find your answer?
Ask the community — no account required
Report Content
You are reporting this content to the moderators. They will look at it
ASAP.