Afstandsbediening stuk

Sep 18, 2003 4 Replies

De afstandsbediening van m'n muziekinstallatie is stuk. Af en toe ging hij nog, ik raakte eens alle soldeerpuntjes aan met de soldeerbout, toen ik er de batterijen weer instak, werkte het bakje niet meer, een weerstandje werd erg warm. Wat zou er kapot zijn? Er zit een IC in (met opschrift hieronder vermeld, met 30 pinnetjes), vervolgens 3 condensators, 1 LED, 2 transistortjes en 2 weerstandjes.



D17227 119



0003KM54

De afstandsbediening is een RC-R0610 van Kenwood (moest iemand een schema hebben liggen?).



Alvast bedankt,



Phenix


Waar kan ik eventueel zo'n IC verkrijgen, en wat zal me dat ongeveer kosten?

"Phenixindark" schreef in bericht news:cwfab.10108$ snipped-for-privacy@hestia.telenet-ops.be...

en toe ging hij nog,

toen ik er de

weerstandje werd erg

hieronder vermeld, met 30

transistortjes en 2

'Het is stuk' en wij moeten vertellen wat er kapot is? Dat kun je alleen maar zeker zeggen door te testen, liefst met een scoop. Niet zomaar dingen gaat vervangen! Misschien vervang je het IC terwijl de led kaduuk is.

MRe

ging hij

ik er de

werd erg

vermeld, met

2

kosten?

Probeer eens of

formatting link
een vervangende afstandsbediening kan leveren.

-- Peter van Merkerk peter.van.merkerk(at)dse.nl

Phenixindark schreef in berichtnieuws cwfab.10108$ snipped-for-privacy@hestia.telenet-ops.be...

30

hebben

da lijkt dr op dajje met overbakken een (of een paar) paar puntjes aamekaar gebakke heb nogges goed overbakke, en zooi nakijke (assut al nie vernaggeld is) :))

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required