PLC programiranje

Oct 30, 2006 4 Replies

mo¾e neki dobar tutorial for dummies za recimo simatic S7-300/400 ili tako ne¹to sve ¹to sam googlanjem uspio naæi nije vrijedno spomena a na siemensovoj stranici sam uspio nac tehnièku podr¹ku i jedan pdf u kojem nema ni pribli¾no ono ¹to meni treba dakle poèetnik sam u ovome i treba mi ne¹to da sku¾im osnovne finte ali ne ba¹ ono za lajbeke kao na plc.com



inaèe taj simulator imamo na faksu i trebali bi poèet radit uskoro na tome pa bi se volio pripremit da ne doðem ko mutle hvala unaprijed i pozdrav grupi!


Javi mi se na mail. pa ti posaljem nekoliko pdf-ova

Ajd molim te posalji na binaries, vjerujem da ce biti jos zainteresiranih.

Pozdrav!

Sorry, ali mislio sam da su to uputrstva sto se tice plc programiranja, a to je mislim samo o plc-u. Mislio sam da tamo ima sve, svejedno cu staviti na binaries iako nije nikakav tutorial.

Imam ja sve.....javi mi se na mail

nema

ne

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required