Przemysłowy optoizolator RS485-RS485

Witam może ktoś się z tym spotkał. Potrzebuję niedrogi do zabudowy na szynę izolator galwaniczny linii RS485. Chcę łączyć sterowniki PLC Twido po RS485 a one nie mają optoizolacji. Wolałbym dać gotowce niż robić kilka sztuk sam.

Reply to
Mariusz Dybiec
Loading thread data ...

Użytkownik "Mariusz Dybiec" snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:co2il4$ktn$ snipped-for-privacy@nemesis.news.tpi.pl

formatting link
?

Reply to
Marek Dzwonnik

to. Cena korzystna.

Reply to
Mariusz Dybiec

klienta na

Wydaje się, że to nie ma CE - sprawdź.

Jeśli konkretna sztuka którą kupisz (a nie pierwszy egzemplarz wyrobu) została sprzedana przed 1.05 do hurtowni to została ona wprowadzona na rynek legalnie i można ją dalej odsprzedawać. Nawet w takim wypadku jest pytanie, czy klient będzie chciał.

P.G.

Reply to
invalid unparseable

Dzięki - z tego względu nie chciałem sam tego robić.

Reply to
Mariusz Dybiec

Użytkownik "Mariusz Dybiec" snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:co4a5l$n4c$ snipped-for-privacy@nemesis.news.tpi.pl...

wprowadzona na

A ja z tego względu zrobiłem przejściówkę RS232-RS485 do naszego systemu, bo gotowiec (USB-RS485 izolowany), który chcieliśmy użyć wieszał się w czasie testów (Burst). Inne, których opisy czytaliśmy mają ogólnie kłopoty z szybkim schodzeniem z linii. MOXA ma jakiś patent, że widzi odpowiedź nawet jak nie zeszła z linii, ale wydaje mi się, że to (nie opisali szczegółów, poza jakąś wymyślą nazwą tego wodotrysku) nie zadziała przy 1km kabla.

P.G.

Reply to
invalid unparseable

Eeee - ja sobie takiego zwolnienia nie przypominam.

Za to w tym przypadku .. prosty wzmacniacz .. moze mozna zaryzykowac ekranowanie i zadeklarowanie CE bez badan EMC :-)

J.

Reply to
J.F.

Użytkownik "J.F." <jfox snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news: snipped-for-privacy@4ax.com...

To nie jest zwolnienie - po 1.05 nie wolno wprowadzać na rynek wyrobu bez CE, a przed 1.05 było wolno. Wyrób sprzedany do hurtowni jest już wprowadzony na rynek i można nim dalej obracać.

Jakby tak nie było to nie wolno by już było nikomu nic starego (używanego) sprzedać.

P.G.

Reply to
invalid unparseable

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.