Przejściówka DB9 z gwintem amerykańskim

Pan Pszemol napisał:

A skąd mam wiedzieć co wyjdzie taniej? Przejściówki zawsze pachną mi tandetą. Zwłaszcza jak nie wynikają z wyjątkowości potrzeby (akurat muszę podłączyć coś dziwnego), tylko z założenia, że tak właśnie robimy seryjnie. Zresztą ze względu na wyjątkowość, często są droższe niż normalne rozwiązania. Śrubki nie są aż dak okropnie drogie i nie wymagają hektarów powierzchni magazynowych -- zamiast zamawiać co miesiąc 50 sztuk, można od razu 300. Może też być, że tańsze od przejściówek będą całe wtyczki, z których się wydłubie pasujące śrubki.

Reply to
Jarosław Sokołowski
Loading thread data ...

Sat, 14 May 2011 06:17:07 -0500 "Pszemol" snipped-for-privacy@PolBox.com napisał:

Jak chcesz. Faktycznie moja maszynka to tokarka zegarmistrzowska a nie produkcyjna ani nawet uniwersalna, ale jakby się uprzeć to 150szt. takich śrubek by się zrobiło. Zdarzało mi się już toczyć na niej różne detale w ilościach rzędu klikudziesieciu sztuk. Jest to wykonalne. Jakbyś był zainteresowany to mów. Może być to rozwiązanie tańsze i bardziej eleganckie niż przejściówki :-)

Parametry:

- nad łożem fi 80mm

- nad suportem fi 55mm

- długość 250mm

- przelot wrzeciona 5,5mm

- niestety brak śruby pociągowej, gwintowanie tylko narzynkami/gwintownikami

Reply to
__Maciek

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.