Laser do wiezy

Aug 29, 2003 8 Replies

Mam wi¿e AIWA CX-NS23EZ i jest w niej uszkodzona soczewka lesera (porysowana) nie wie kot¶ gdzie mo¿na kupiæ laser do niej (cena + adres) albo ile bêdzie kosztowaæ naprawa (wymiana) w Jeleniej Górze (ew. okolice)



Jeżeli to jest któryś z KSS-ów (210 albo 213) to około 90 zeta. No i jest łatwo dostępny (jak nie w sklepie to na giełdzie) Pochodzić, popytać. O naprawie czy wymianie w serwisie to nawet nie myśl bo mogą cie nieźle oskubać....

KS

Ignoruj±c zakazy korzystania z internetu. Z³ama³em prawo i dnia odpowiadam na post ks'a <id: binidb$dg5$ snipped-for-privacy@nemesis.news.tpi.pl>:

IHMO a ja wiem rozkrêca³em go nie raz i tylko na laserku jakie¶ cyfry by³y...

Wiem , wiem , wiem....

Sat, 30 Aug 2003 06:51:56 +0200 jednostka biologiczna o nazwie Gutowski Piotr snipped-for-privacy@zak.wshe.lodz.pl> wyslala do portu 119 jednego z serwerow news nastepujace dane:

W Warszawie KSS-y kosztuja po 100-120 zl.

Witam!

A ja wlasnie potrzebuje KSS210, moze moglbys pomoc? Moj "serwis" zazyczyl sobie 300zl za wymiane (czesci+robocizna)

:(

Pozdrawiam, A.

Ignoruj±c zakazy korzystania z internetu. Z³ama³em prawo i dnia odpowiadam na post alexander'a <id: snipped-for-privacy@news.home.net.pl>:

w polsce nie znalaz³em.... (dopiero w meksyku... ;( )

patrzy³e¶ w tme....

W artykule <bj5bql$tt8$ snipped-for-privacy@absinth.dialog.net.pl> Saper/nolin11 napisał(a):

No to cos cienko Ci szukanie wyszlo :)). Jak szukalem KSS213B na googlach to od razu trafilem na sklep (gdzies w Polsce ale niepamietam gdzie) i bylo tego do wyboru do koloru. Pozniej przeszedlem sie na gielde i zamiast wysylkowo za 45PLN + koszta wysylki i chyba + VAT zaplacilem 35PLN.

Tue, 2 Sep 2003 19:13:23 +0200 jednostka biologiczna o nazwie "Saper/nolin11" snipped-for-privacy@NOSPAMinteria.pl wyslala do portu 119 jednego z serwerow news nastepujace dane:

Moze gdzies sa taniej, ale w budzie na Wolumenie (taki bazar) sa wlasnie w takich cenach.

W artykule snipped-for-privacy@news.home.net.pl> alexander napisał(a):

Jesli mi zaufasz to no problem :)

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required