IBM thinpad 600

Loading thread data ...

Dnia 03-09-30 17:39, Użytkownik TPS napisał:

Możesz trochę pojaśnić o co ci chodzi? Padła ci bateryjka czy masz zahasłowanego laptopa? Jeśli to pierwsze to żaden problem wymieniasz i masz. A jeśli to drugie to nic to nie da. Nikt ci takiego hasła nie poda bo po prostu nie ma takie uniwersalnego. Jeśli nie znasz tego hasła to pozostaje ci tylko autoryzowany serwis IBM i dodam, że niekoniecznie w polsce i za duże pieniądze. Jeśli masz go legalnego to hasło powinieneś znać a jak nie to spytaj poprzedniego właściciela i problem z głowy.

Reply to
Robert Szczepaniak (USUN_TO. z adresu

pad bateryjki nie ma prawa prowadzić do sup.password => ściemniasz =>

laptop jest najprawdopodobniej kradziony => tel. 997

Reply to
Marek Lewandowski

=> powinieneś posiadać supervisor pasword, ale => jak to wina sprzętu a papiery masz, to super - do serwisu i cześć. Akurat z tym sprzętem to najprostsza droga, bo odwołań nie ma (nie ma haseł uniwersalnych).

BTW: poczytaj przez miesiąc pl.misc.elektronika i też zaczniesz podchodzic ostrożnie do haseł "jak odblokować".

Reply to
Marek Lewandowski

On Behalf Of Marek Lewandowski

Coś jest nie tak z IBMami, a może i z innymi też. :-( Terotycznie masz rację, ale czort wie co się dzieje kiedy bateryjka jest już na wykończeniu. Może zapisać głupoty. Teoretycznie powinno być jakieś zabezpieczenie, żeby nie zapisywało, ale parę miesięcy temu ktoś mia podobny problem i chyba skończyło się na kupieniu nowego, bo przywrócenie do życia w serwisie było mało opłacalne. Ja też powoli zabieram się za wymianę bateryjki, ale inteligentnie i wcześniej. Gwarancja jest na dwa lata, a bateryjki wytrzymują powyżej trzech lat.

pzdr Artur

Reply to
ziel

On Behalf Of Marek Lewandowski

O ile wszystko pracuje prawidłowo, a ten sprzęt troszkę już trąci myszką, więc wszystko jest możliwe :-(

pzdr Artur

Reply to
ziel

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.