Zwarte balk in tv sinds digitale ontvanger.

Jul 28, 2005 2 Replies

Mijn buurman heeft -evenals ik- een digitale rtv-ontvanger in gebruik genomen. Hij heeft een wat oudere Philips tv en nu heeft hij een zwarte balk in het beeld, ongeveer het onderste kwart deel. Het beeld is samengedrukt, zodat hij wel gewoon alles ziet. Het heeft niet te maken met de breedbeeld stand, want die doet het ook nog, en dan wordt het beeld nog smaller in de hoogte. Voordat ik verregaande maatregelen probeer, vraag ik hier of iemand een idee heeft wat het kan zijn. Bijvoorbaat dank.


Met vriendelijke groeten, Jawade. http://jawade.nl ook een mirror http://www.geocities.com/kolibrie.geo Boot-manager, ClrMBR, Twee DiskEditors, POP3-lezer + een File-browser "Juli is toch zo gemeen, ze vliegt als water door je vingers heen..."

Het type weet ik niet, laat staan het chassisnummer. Ook weet ik niet of het onderste deel ook weg is zonder signaal. Goede vraag, dat zal ik eens proberen. Als het beeld is samengedrukt zie je alles, ik bedoel dan ook dat het beeld gelijk verdeeld is in dat bovenste 3/4 deel. Juist als het niet samengedrukt zou zijn, zie je niet alles. Ik heb nog niet veel geprobeerd, ik dacht, eerst maar eens vragen.

Met vriendelijke groeten, Jawade. http://jawade.nl ook een mirror http://www.geocities.com/kolibrie.geo Boot-manager, ClrMBR, Twee DiskEditors, POP3-lezer + een File-browser "Juli is toch zo gemeen, ze vliegt als water door je vingers heen..."

Welk type TV of KTV is het? Welk type chassis (achterop de witte sticker) heeft dit apparaat? Zoiets als "MG2.1, MD2.1, enz. Is het onderste deel van het beeld ook weg zonder signaal op deze TV? Het kan een softwarematige fout zijn of een fout in de rasterafbuiging. Trouwens als het beeld is samengdrukt hoe kan hij dan alles zien?

"Jawade" schreef in bericht news: snipped-for-privacy@read.news.nl.uu.net...

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required