Stary amplituner unitra AWS 303

Loading thread data ...

bmb napisał(a): > Witam serdecznie, nie za bardzo wiedziałem czy taki post na tą grupę wysłac > ale ostatecznie postanowiłem spróbować...mam taką sprawę >

To nie jest interfejs, tylko gniazda typu DIN5. To nie są cztery linie, ale wejścia i wyjścia - w przypadku gniazda "Magnetofon" - i wejścia - w przypadku gniazda "Gramofon" - lewego i prawego kanału oraz masy sygnałów akustycznych.

Jest taka możliwość jak najbardziej. Wyjście linowe karty muzycznej należy podłączyć do wejścia oznaczonego "Magnetofon" na tylnym panelu amplitunera. Potrzebny będzie kabel stereofoniczny, zakończony z jednej strony wtykiem mini jack 3,5mm, a z drugiej wtykiem DIN5. UWAGA: musi być to kabel, który ma podłączone żyły sygnałowe do kołków we wtyku DIN5, odpowiadających za WEJŚCIE sygnału do amplitunera. Kołki we wtyku są ponumerowane i kup taki kabel, w którym żyły są podłączone do kołków o numerach 3 i 5. Masa kabla - oplot miedziany - jest podłączony do kołka nr 2.

Z góry dzięki za uwagę, GM

Reply to
sp9rjt

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.