skad obudowa?

Mar 04, 2004 7 Replies

witam!



kto mi powie, gdzie znajde internetowy katalog obudow do urzadzen elektronicznych?



z gory dziekuje maciek



On Behalf Of Maciek

A jakie? Rack19"? Aluminiowe? Stalowe? Z tw. sztucznych? Wysokiej jakości? Na szynę? Stołowe? Przenośne? itd.

pzdr Artur

W zasadzie to z tworzywa sztucznego, wymiery, ktore mnie interesuja to od

15x15 cm [podstawa] do 20x20 cm. Do urzadzen elektronicznych robionych przez firme w ktorej pracuje.

Pozdrawiam Maciek

U¿ytkownik "Maciek" snipped-for-privacy@friko6.onet.pl> napisa³ w wiadomo¶ci news:c279av$bgi$ snipped-for-privacy@atlantis.news.tpi.pl

W zasadzie to z tworzywa sztucznego, wymiery, ktore mnie interesuja

Poszukaj w archiwum grupy. Co najmniej kilka razy przewinê³y siêadresy firm produkuj±cych lub sprzedaj±cych obudowy. Szukaj hase³:

Maszczyk - polskie raczej tandetne. Kradex - polskie, ciut lepsze,

zagraniczne, deserowe: Bopla Ropla Bernic OKW Fibox ...

poskie metalowe Rauch Hydrogig ...

ja mam odmienne zdanie ciut lepsze sa od Maszczyka

U¿ytkownik "grzegorz" snipped-for-privacy@usun-wp.pl napisa³ w wiadomo¶ci news:c27gba$m8a$ snipped-for-privacy@nemesis.news.tpi.pl

Fakt, ¿e dawno nie mia³em KM-xx w rêku. Mo¿e siê od tego czasu poprawi³y, bo kiedy¶ mia³y problemy z jako¶ci± tworzywa i spasowaniem.

On Behalf Of Maciek

Maszczyk i KRADEX takich wymiarów raczej nie robią. Jeśli to ma być do seryjnej produkcji to polecam

formatting link
formatting link
i
formatting link
A swoją drogą, czy to tak trudno wpisać do wyszukiwarki dwa słowa?

pzdr Artur

Dnia Thu, 4 Mar 2004 09:25:45 +0100, Maciek snipped-for-privacy@friko6.onet.pl> napisał:

formatting link

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required