PRACA: Serwisant RTV / Magazynier do firmy eventowej

Wiodąca firma zajmująca się telebimami oraz audio-wizualną obsługą imprez, koncertów i konferencji poszukuje MAGAZYNIERA/SERWISANTA:

Oczekujemy: - samodzielności w organizacji magazynu, wydawania i przyjmowania sprzętu - doświadczenia lub obycia ze sprzętem Audio-Video - umiejętności prostego lutowania - doświadczenia w prowadzeniu magazynu bądź pracy w serwisie AV - wykształcenia z zakresu elektroniki lub dziedzin pochodnych (mile widziane) - podstawowej wiedzy technicznej w zakresie budowy i działania sprzętu RTV (mile widziane) - odpowiedzialności i zaangażowania - dyspozycyjności

Obowiązki: - przygotowanie i nadzorowanie załadunku i rozładunku sprzętu na imprezy - kontrola rozładowanego sprzętu i sprawdzanie zawartości casów - współpraca z technikami zajmującymi się obsługą imprez - bieżące porządkowanie, serwisowanie i konserwacja urządzeń

Oferujemy: - stabilność płacy - kontakt z nowymi technologiami w dziedzinie Audio-Video

List motywacyjny i CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres snipped-for-privacy@aram.pl z klauzulą zezwalająca na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Wybrani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Prosimy uważnie czytać kryteria.

Adres i miejsce pracy:

ARAM Multimedia Ul.Wspólna 57

05-075 Warszawa-Wesoła snipped-for-privacy@aram.pl
Reply to
mrzyglocki
Loading thread data ...

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.