maly komputerek

Loading thread data ...

RW napisał(a):

Myślałem właśnie o technoserwisie, a kto dokładnie ci zrobił tą płykę? To znaczy postanowiłem zrobić ten projekt w ten sposób bo już go prawie kończę, ale mam też procesorek ARM9 atmela i do niego zamówię płytkę, chociaż ten japończyk na fotce zaimponował ;)

pozdrawiam Jacek

Reply to
Novel

Novel napisał(a):

Ciekawe czy do dzisiaj tak robi nadal? ;) (chyba nie)

Prosto z mojego folderu z linkami:

formatting link
I jest tego pewnie o wiele więcej. Niektóre z tych firm oferują produkcję prototypową bez dodatkowych kosztów względem wykonania np. klisz. (a niektóre bardziej są nastawione na produkcję seryjną i tu już trzeba będzie za to zapłacić - może się nie opłacać dla małych serii)

Dobrze jest przysłać płytkę w jakimś lepszym formacie niż zwykły PS.

Sam miałem już dość paplania się w chlorku i zasuwaniem żelazkiem. Jakoś nie miałem do tego ręki choć w końcu opanowałem tą umiejętność zadawalająco.

Do szybkich prototypów planuje wykonanie (dwie już mam) różnych płytek uniwersalnych z gniazdkami DIP i PLCC. Dolutuje szyny SIP na wyprowadzeniach i będę robił "pająki" ale takie nieco lepsze.

No i warto używać symulatorów kiedy się da. PIC nauczyłem się programować jeszcze właśnie na symulatorze w ręku nie mając wcześniej rzeczywistego scalaka. waną.

Pozdrawiam,

Radek

Reply to
Radek

Dnia 08-05-2006, pon o godzinie 00:48 +0200, Marek Dzwonnik napisał(a):

Nożyka czy kciuka? :) Pozdrawiam Wojtek

Reply to
wowa

RW napisał(a):

Szukałem kiedyś ale mogłem (przez nieuwagę?) tylko znaleźć te większe i droższe.

Do PLCC jednak muszę wykonać własne płytki uniwersalne. Niestety niektórych ciekawych układów nie ma w DIP. :(

Pozdrawiam,

Radek

Reply to
Radek

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.