antena zbiorcza - kto wykona, czy da si? samemu?

Witam wszystkich użytkowników, to mój 1 raz ;o) mam sprawę. Zamieszkałem w nowym bloku (12 lokali). Jest poprowadzone okablowanie w ścianach + gniazdka, ale nie ma anteny zbiorczej, ani kablówki. Czy macie jakieś doświadczenia z firmami, które mogą zrobić taki zestaw zbiorczy? Czy można zrobić coś takiego chałupniczo / tylko naziemna tv? Może chociaż można zrobić jakiś zestaw na 4 mieszkania na najwyższym piętrze wykorzystując poprowadzone kable? Administrator nie chce się tym zająć, bo kilku mieszkańców ma polsat i cyfrę i nie chcą się zrzucać na zestaw dla całego bloku, dlatego chcę się tym zająć na własną rękę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi od dobrych ludzi. Albo jakieś oferty wykonania - Żory, woj. śląskie. Romek

Reply to
proman
Loading thread data ...

Sprawa jest wzglednie prosta -

formatting link
- tam masz przyklady instalacji antenowych, kluczem sukcesu jest dobra antena i ewnetulanie dobry wzmacniacz dystrybucyjny, duzo zalezy od lokalizacji anteny, warunkow srodowiskowych.

Reply to
PAndy

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.